Rangschikking

4e Provinciale Heren Antwerpen B Gewonnen Verloren Voor Tegen Punten
1 Gembo Borgerhout HSE E 1 0 75 44 3
2 BBC Rumst HSE A 1 0 64 45 3
3 Basketbal Academie Herentals HSE Z 1 0 57 44 3
4 Essense Esbac HSE B 1 0 85 70 3
5 Mercurius BBC Berchem HSE D 0 1 70 85 1
6 BBC Makeba Mariaburg Brasschaat HSE C 0 1 44 57 1
7 Wuustwezel BBC HSE B 0 1 45 64 1
8 Aartselaar BBC HSE C 0 1 44 75 1
9 BBC Lyra Nila Nijlen HSE B 0 0 0 0 0
10 BC Cobras Schoten-Brasschaat HSE C 0 0 0 0 0
11 BBC Coveco Niel HSE B 0 0 0 0 0
12 BBC Putte HSE Z 0 0 0 0 0
4e Provinciale Heren Antwerpen C Gewonnen Verloren Voor Tegen Punten
1 Basketbal Academie Herentals HSE A 1 0 94 38 3
2 Basketbalclub Campinia Dessel-Retie HSE B 1 0 76 65 3
3 BBC Geel HSE D 1 0 63 62 3
4 Zuiderkempen Diamonds HSE D 0 1 62 63 1
5 BBC Berlaar HSE A 0 1 65 76 1
6 Nieuw Brabo Antwerpen HSE C 0 1 38 94 1
7 Duffel K.B.B.C. HSE B 0 0 0 0 0
8 Koninklijke Herentalse BBC HSE B 0 0 0 0 0
9 BBC Laakdal HSE A 0 0 0 0 0
10 BBC Musketiers Vremde Vzw HSE Z 0 0 0 0 0
11 BC Guco Lier Vzw HSE E 0 0 0 0 0
Beker van Antwerpen Heren 1/32 Finale Gewonnen Verloren Voor Tegen Punten
0 Aartselaar BBC HSE A 0 0 0 0 0
0 Antwerp Giants HSE D 0 0 0 0 0
0 Basket Malle HSE A 0 0 0 0 0
0 Basket Malle HSE C 0 0 0 0 0
0 Basket Stabroek HSE A 0 0 0 0 0
0 Basket Stabroek HSE B 0 0 0 0 0
0 Basket Willebroek HSE B 0 0 0 0 0
0 Basket Willebroek HSE D 0 0 0 0 0
0 Basketbal Academie Herentals HSE A 0 0 0 0 0
0 Basketbalclub Campinia Dessel-Retie HSE A 0 0 0 0 0
0 BBC Coveco Niel HSE A 0 0 0 0 0
0 BBC Coveco Niel HSE B 0 0 0 0 0
0 BBC Geel HSE B 0 0 0 0 0
0 BBC Lyra Nila Nijlen HSE A 0 0 0 0 0
0 BBC Lyra Nila Nijlen HSE B 0 0 0 0 0
0 BBC Makeba Mariaburg Brasschaat HSE A 0 0 0 0 0
0 BBC Makeba Mariaburg Brasschaat HSE B 0 0 0 0 0
0 BBC Makeba Mariaburg Brasschaat HSE C 0 0 0 0 0
0 BBC Putte HSE A 0 0 0 0 0
0 BC Cobras Schoten-Brasschaat HSE A 0 0 0 0 0
0 BC Guco Lier Vzw HSE C 0 0 0 0 0
0 BC Guco Lier Vzw HSE D 0 0 0 0 0
0 BC Guco Lier Vzw HSE F 0 0 0 0 0
0 Duffel K.B.B.C. HSE A 0 0 0 0 0
0 Elite Academy Antwerp HSE A 0 0 0 0 0
0 Essense Esbac HSE A 0 0 0 0 0
0 Essense Esbac HSE B 0 0 0 0 0
0 Fellows Ekeren BBC HSE A 0 0 0 0 0
0 Fellows Ekeren BBC HSE B 0 0 0 0 0
0 Gembo Borgerhout HSE C 0 0 0 0 0
0 Geranimo Bornem Basket HSE B 0 0 0 0 0
0 Insurea Kontich Wolves HSE C 0 0 0 0 0
0 Insurea Kontich Wolves HSE D 0 0 0 0 0
0 Insurea Kontich Wolves HSE E 0 0 0 0 0
0 K. Vabco Mol BBC HSE A 0 0 0 0 0
0 Kangoeroes Basket Mechelen HSE C 0 0 0 0 0
0 KBBC Okido Arendonk HSE B 0 0 0 0 0
0 KBBC Okido Arendonk HSE C 0 0 0 0 0
0 KBBC Okido Arendonk HSE D 0 0 0 0 0
0 KBBC T&T Turnhout HSE B 0 0 0 0 0
0 KBBC T&T Turnhout HSE C 0 0 0 0 0
0 KBBC T&T Turnhout HSE F 0 0 0 0 0
0 Koninklijke Herentalse BBC HSE B 0 0 0 0 0
0 Mercurius BBC Berchem HSE A 0 0 0 0 0
0 Mercurius BBC Berchem HSE B 0 0 0 0 0
0 Nieuw Brabo Antwerpen HSE A 0 0 0 0 0
0 Nieuw Brabo Antwerpen HSE C 0 0 0 0 0
0 Nieuw Brabo Antwerpen HSE D 0 0 0 0 0
0 Olicsa Antwerpen HSE A 0 0 0 0 0
0 Oxaco BBC Boechout HSE B 0 0 0 0 0
0 Oxaco BBC Boechout HSE C 0 0 0 0 0
0 Oxaco BBC Boechout HSE D 0 0 0 0 0
0 Phantoms Basket Boom HSE B 0 0 0 0 0
0 Phantoms Basket Boom HSE C 0 0 0 0 0
0 Phantoms Basket Boom HSE D 0 0 0 0 0
0 Red Vic Wilrijk HSE B 0 0 0 0 0
0 Sobabee Zwijndrecht HSE A 0 0 0 0 0
0 Spartacus SCK Antwerpen HSE A 0 0 0 0 0
0 Titans Basketball Bonheiden HSE B 0 0 0 0 0
0 Vriendenhof Walem HSE A 0 0 0 0 0
0 Wuustwezel BBC HSE A 0 0 0 0 0
0 Wuustwezel BBC HSE B 0 0 0 0 0
0 Zuiderkempen Diamonds HSE A 0 0 0 0 0
0 Zuiderkempen Diamonds HSE B 0 0 0 0 0
Beker van Antwerpen Heren Voorronde Gewonnen Verloren Voor Tegen Punten
0 Aartselaar BBC HSE B 0 0 0 0 0
0 Basket Malle HSE B 0 0 0 0 0
0 Basket Stabroek HSE A 0 0 0 0 0
0 Basket Stabroek HSE B 0 0 0 0 0
0 Basketbal Academie Herentals HSE A 0 0 0 0 0
0 Basketbalclub Campinia Dessel-Retie HSE A 0 0 0 0 0
0 BBC Berlaar HSE A 0 0 0 0 0
0 BBC Floorcouture Zoersel HSE A 0 0 0 0 0
0 BBC Makeba Mariaburg Brasschaat HSE B 0 0 0 0 0
0 BBC Makeba Mariaburg Brasschaat HSE C 0 0 0 0 0
0 BBC Makeba Mariaburg Brasschaat HSE D 0 0 0 0 0
0 BBC Musketiers Vremde Vzw HSE A 0 0 0 0 0
0 BC Cobras Schoten-Brasschaat HSE B 0 0 0 0 0
0 BC Cobras Schoten-Brasschaat HSE C 0 0 0 0 0
0 BC Guco Lier Vzw HSE E 0 0 0 0 0
0 BC Guco Lier Vzw HSE F 0 0 0 0 0
0 Duffel K.B.B.C. HSE A 0 0 0 0 0
0 Duffel K.B.B.C. HSE B 0 0 0 0 0
0 Elite Academy Antwerp HSE A 0 0 0 0 0
0 Essense Esbac HSE A 0 0 0 0 0
0 Fellows Ekeren BBC HSE C 0 0 0 0 0
0 Gembo Borgerhout HSE C 0 0 0 0 0
0 Gembo Borgerhout HSE D 0 0 0 0 0
0 Gembo Borgerhout HSE E 0 0 0 0 0
0 Geranimo Bornem Basket HSE B 0 0 0 0 0
0 Insurea Kontich Wolves HSE D 0 0 0 0 0
0 Kangoeroes Basket Mechelen HSE C 0 0 0 0 0
0 KBBC Okido Arendonk HSE C 0 0 0 0 0
0 KBBC T&T Turnhout HSE C 0 0 0 0 0
0 Koninklijke Herentalse BBC HSE A 0 0 0 0 0
0 Nieuw Brabo Antwerpen HSE B 0 0 0 0 0
0 Olicsa Antwerpen HSE A 0 0 0 0 0
0 Oxaco BBC Boechout HSE D 0 0 0 0 0
0 Phantoms Basket Boom HSE C 0 0 0 0 0
0 Phantoms Basket Boom HSE D 0 0 0 0 0
0 Phantoms Basket Boom HSE E 0 0 0 0 0
0 Sobabee Zwijndrecht HSE B 0 0 0 0 0
0 Titans Basketball Bonheiden HSE A 0 0 0 0 0
0 Titans Basketball Bonheiden HSE B 0 0 0 0 0
0 Willibies Antwerpen HSE A 0 0 0 0 0
0 Wuustwezel BBC HSE A 0 0 0 0 0
0 Zuiderkempen Diamonds HSE C 0 0 0 0 0
0 Zuiderkempen Diamonds HSE D 0 0 0 0 0
0 Zuiderkempen Diamonds HSE E 0 0 0 0 0